Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Karanténa pro děti v MŠ

Vážení rodiče,

bylo zjištěno, že Vaše dítě bylo ve škole v rizikovém kontaktu s covid pozitivní osobou. Osobní údaje dítěte a kontakt na zákonného zástupce jsme v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví předáme KHS. V nejbližších dnech byste měli obdržet SMS s nařízenou karanténou v délce pěti dnů ode dne rizikového kontaktu 11.02. 2022 a dalšími informacemi. Do doby nařízení karantény doporučujeme preventivně omezit kontakt dítěte s dalšími osobami, sledovat případné příznaky onemocnění a dodržovat preventivní protiepidemická opatření. Děti se mohou navrátit ve čtvrtek 17. 2. 2022, pokud nemají příznaky. Děti nemusí na PCR test.

 

Jan Čepl

Zákonní zástupci dítěte v karanténě mají nárok na ošetřovné. Pokyny a formulář k vyplnění naleznete zde: https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m-2021 .

Přidáno 14. 2. 2022, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru