Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Dýňoví panáčci ve školce

V úterý 20.10. jsme ve třídě předškoláků dlabali dýně, panáčky dýňáčky. Žádný Halloween, žádná strašidla: panáčky dýňáčky, kteří nám svítí v přibývající tmě a šeru, chrání nás od špatné nálady, zlých duchů, upírů, čertů, září dušičkám v nebi, co už nejsou s námi.

Děti pracovaly ve skupinkách, kterým „velel“ jeden dospělý. Tento způsob práce děti milují a je pro ně velmi přínosný: pracují v menším kolektivu, vyniknou a uplatní se jejich schopnosti, zažijí skutečnou „práci“ a zvládnou opravdu složité a náročné věci.

Veliký dík patří spolupracujícím dospělým – maminkám, které ve svém volnu dodaly dýně, přišly pomoci, naaranžovaly, uklidily po celé akci a přislíbily další pomoc.

Přijďte se na naše panáčky dýňáčky podívat, než je zima a mráz poničí, třeba vás potěší a rozveselí a odeženou podzimní a jiné chmury.

 

Lenka a Maruška

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Dýňoví panáčci ve školce


Přidáno 23. 10. 2015, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru