Dýňoví panáčci ve školce

V úterý 20.10. jsme ve třídě předškoláků dlabali dýně, panáčky dýňáčky. Žádný Halloween, žádná strašidla: panáčky dýňáčky, kteří nám svítí v přibývající tmě a šeru, chrání nás od špatné nálady, zlých duchů, upírů, čertů, září dušičkám v nebi, co už nejsou s námi.

Děti pracovaly ve skupinkách, kterým „velel“ jeden dospělý. Tento způsob práce děti milují a je pro ně velmi přínosný: pracují v menším kolektivu, vyniknou a uplatní se jejich schopnosti, zažijí skutečnou „práci“ a zvládnou opravdu složité a náročné věci.

Veliký dík patří spolupracujícím dospělým – maminkám, které ve svém volnu dodaly dýně, přišly pomoci, naaranžovaly, uklidily po celé akci a přislíbily další pomoc.

Přijďte se na naše panáčky dýňáčky podívat, než je zima a mráz poničí, třeba vás potěší a rozveselí a odeženou podzimní a jiné chmury.

Lenka a Maruška

Dýňoví panáčci ve školce

1 2 3 4 5 6 další »

Přidáno 23. 10. 2015, autor: