Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Výlet dětí z mateřské školy

Náš výlet

18.června celá naše MŠ podnikla výlet s cílem návštěvy koníčků v Počátkách a občerstvením na Salaši v Hájku.Ráno jsme odjeli autobusem do Počátek a vydali jsme se pěšky k ohradám,kde nám paní ing.Benešová ukázala dvanáctičlenné stádo koní s hříbátky.Děti si mohly koníky pohladit a podívat se,co všechno koník umí,jak se o ně postarat a jak reagují na různé příkazy.S napětím jsme sledovali jízdu paní Benešové bez sedla s přeskakováním překážek v doprovodu hříbátka a velkého psa.Kamenitou cestou jsme došli k posedu na okraji lesa,kde jsme posvačili a odpočinuli si.Potom jsme pokračovali dál do Hájku až na Salaš,kde jsme si pochutnali na zmrzlinovém poháru se šlehačkou.Zpáteční cesta s krátkým odpočinkem proběhla bez potíží,krátce jsme se ještě zastavili u ohrad s koníky,kteří si nás zvědavě prohlíželi.Autobus z Počátek nás zavezl až před mateřskou školu,kde na nás čekal dobrý oběd a na některé děti odpolední odpočinek.Celý výlet se nám moc vydařil,počasí nám přálo a všechny děti byly spokojené.

 

Přidáno 23. 6. 2009, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru