Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Vánoce ve školní družině

Čekání na Vánoce jsme si ve školní družině zpestřili výrobou vánočních ozdobiček z různorodých materiálů, svícínků, sněhuláčků či sněhových vloček a samozřejmě i zpěvem koled. Každý den jsme navíc plnili rozmanité úkoly, které na děti čekaly v družinovém "Úkolovém adventním kalendáři". Odměnou se pak pro děti stal příchod Ježíška a jeho nadílky do ŠD. Pod stromečkem jsme tak ještě před Vánoci měli možnost nalézt jeden opravdu velký "maxi" dárek, ve kterém děti nalezly nové stavebnice, společenské hry a další bezvadné věci, které jim zajisté ještě více zpříjemní čas trávený ve ŠD. 

Vánoční prázdniny jsou již za námi a zahálet nebudeme ani v novém roce. Částečně ještě zůstaneme u vánočních pohádek, přidáme k nim i bajky pro děti a přesuneme se k tématu "My a čas" - povídání si o tom, jak se měníme během života (dětství, dospělost, stáří), čím budu, až vyrostu. 

Přejeme si, abychom i  v roce 2018 zažili společně s dětmi krásné chvíle ve školní družině a radostné nadšení z vánočních dárků nás provázelo po celý nový rok.

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Vánoce ve školní družině


Přidáno 5. 1. 2018, autor: Libuše Pokorná

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru