Informace o družině

Charakteristika školní družiny

Při škole fungují dvě oddělení školní družiny po 25 dětech v oddělení. Jedno oddělení je pro mladší žáky a druhé pro žáky čtvrté a páté třídy. Průměrná docházka se pohybuje kolem 22 žáků v každém oddělení.

Činnost školní družiny je velmi pestrá a je přizpůsobena dlouhodobým zájmům dětí a umožňuje jim aktivně trávit volný čas v kolektivu vrstevníků a zároveň nenásilně rozvíjí jejich zájmy a dovednosti. Výrazně přispívá k minimalizaci problémového chování dětí ve volném čase.

Provoz školní družiny

ŠD funguje ve dvou odděleních (I. oddělení I. a II. třída, II. oddělení III. až V. třída).
ŠD zajišťuje pobyt také žákům, kteří čekají na autobusové spoje.

ŠD je otevřena před vyučováním od 6:30 – 7:30 hodin a odpoledne od 11:00 – 16:00 hodin.

V době hlavních a vedlejších prázdnin je zajištěn provoz ŠD společně s MŠ na základě rozhodnutí ředitelky školy a při dostatečném počtu přihlášených dětí.

Stanovená výše poplatku od školního roku 2009/2010 je 100 Kč měsíčně.

Přidáno 2. 8. 2017, autor: J4W Admin