Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Prosinec v naší MŠ

Vánoční atmosféra zavládla v naší MŠ 12.12.2012. Na tento den jsme připravili pro 2.třídu vánoční tvoření rodičů s dětmi. Některé děti si přivedly na pomoc i své sourozence. Za zvuku vánočních koled se všichni s velkou chutí pustili do práce a zanedlouho byly k vidění překrásné svícny, stromečky a malí papíroví andělíčci. Všichni tvořili s nesmírným zaujetím a výtvory byly opravdu povedené.

Myslím si, že se odpoledne vydařilo, všichni jsme nasáli vánoční atmosféru  a posilněni vánočním cukrovím jsme se s přáním příjemně prožitých vánočních svátků rozešli do svých domovů.

 

 

18.12. jsme se vydali na výlet do nedalekého Hlinska v Čechách. Naším cílem byla výstava Příběh dřevěné panenky. Výstava byla velice zajímavá nejen pro děvčata, ale i pro chlapce. Paní nás nejprve seznámila s výrobou dřevěných hraček a dokonce jsme shlédli krátký film přímo z dílny výrobce hraček. Se všemi hračkami jsme si mohli pohrát, ať už to byly různé postavičky, auta či obyčejné dřevěné kostky. Kdo chtěl, mohl si vybarvit i obrázek. Domů jsme odjížděli plni zážitků a příjemně unaveni, že někteří z nás v autobuse i usnuli.

 

Přidáno 30. 1. 2013, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru