Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

OD TŘÍ KRÁLŮ K JARU

I v mateřské škole jsme se pomaličku přehoupli od zimy k jaru. V lednu jsme si povídali a často si i pohráli s hračkami, které jsme našli pod stromečkem a připravovali se na konec ledna. To se řada dětí dostavila k zápisu do ZŠ a snažila se předvést to nejlepší, co už umí, aby mohly od září nastoupit do školy.

Únor je pro nás každoročně symbolem karnevalu, který jsme si zase opravdu užili. Ve školce nás dvakrát navštívila Ludmila Frištenská se svým divadlem Úsměv a také jsme vyzkoušeli Jarní pohádku od divadelní společnosti z Pardubic.

Druhý březnový týden se malé děti jely podívat do krajské knihovny v Havlíčkově Brodě na krtečka a velké děti si mezitím užily Jarní bál, kde tančily skoro jako dospěláci. A teď už nám nezbývá nic jiného, než se těšit na jaro a Velikonoce, které se rychle blíží.

 

Přidáno 16. 3. 2015, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru