Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Den s Městskou policií HB 14.11.2012

Letos nás v naší MŠ opět navštívily policistky Věra Vaňkátová a Ivana Novotná z Městské policie v Havlíčkově Brodě. Rozděleni do dvou skupin jsme si povídali o bezpečnosti v silničním provozu. Dozvěděli jsme se, proč je důležité mít při jízdě na kole přilbu, proč se musíme v autě poutat a používat dětské autosedačky a jak správně přecházet vozovku. Povídali jsme si, co máme dělat, když potkáme na ulici toulavého psa a samozřejmě jsme si opět vyzkoušeli, jak se máme chránit před útokem vzteklého psa. Policistky nám na závěr předaly krásné dárky. Čas strávený v jejich přítomnosti rychle utekl a my se budeme těšit na další setkání s nimi.

 

 

Přidáno 19. 11. 2012, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru