Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Čarodějnické rejdění ve školní družině

Březen, za kamna vlezem, duben, ještě tam budem.... Tato pranostika naštěstí pro naši družinu neplatí a jaro si krásně užíváme. S radostí  jsme přivítali teplé jarní dny, vyzdobili si jarně naší třídu a  vyběhli na hřiště zahrát si fotbal nebo postavit hrad na písku. Tvořili jsme nejrůznější jarní a velikonoční dekorace, zdobili perníčky, kreslili, malovali, četli z oblíbených knížek, které si děti donesly nebo si zopakovali dopravní  značky a pravidla silničního provozu, než se vydáme do jarních ulic, třebas na kole. Poslední dubnový týden pak neodmyslitelně patřil čarování a čarodějnicím. Ty jsme vyráběli z různých materiálů,  míchali jsme kouzelné lektvary a s pomocí vlastnoručně vyrobených klobouků se za čarodějnice a čaroděje i převlékli a pořádně si i čarodějnicky zasoutěžili, zatančili, prostě "zarejdili".

Těšíme se na další aktivity v naší školní družině a přejeme Vám krásné jarní dny.

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Březen a duben 2018


Přidáno 1. 5. 2018, autor: Libuše Pokorná

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru