Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Zdravý život - výukový program Horní Krupá

Ve čtvrtek 24. 10. 2013 navštívili žáci 6. třídy Horní Krupou. Tentokrát si nepovídali s paní lektorkou o bylinkách, ani nelovili vodní breberky, ale vyprávěli si o zdravém životním stylu. Na úvod každý pověděl, jaké jídlo má nejraději, a poté se každý dozvěděl, zda je jeho oblíbená dobrota zdravá či nezdravá. Děti byly seznámeny s potravní pyramidou, zásadami zdravé výživy a pitného režimu. Protože součástí zdravého života je i sport a pohyb, tak jsme část programu trávili venku. Krásně nám svítilo sluníčko a při štafetovém běhu a sportovní pantonimě nám bylo moc příjemně. Program utekl jako voda a už se těšíme na další návštěvu.

Mgr. Jana Sochorová


Zobrazení: Alba | Podle data

Zdravý život


Přidáno 25. 10. 2013, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru