Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Výlet do Prahy

Ráno 2. prosince roku 2015 jsme vyrazili na výlet do Prahy. Autobusem jsme se dopravili do Havlíčkova Brodu a následně vlakem do Prahy. Hlavní cíl naší cesty byla Národní galerie. Ve Veletržním paláci jsme viděli obrazy, starožitnosti a spoustu dalších zajímavých věcí 20. století. Národní galerie má ovšem ještě jednu perlu - Slovanskou epopej, jejíž obrazy nás překvapily svou monumentálností. Z Veletržního paláce jsme se přesunuli do Palladia, kde jsme se poobědvali a nakupovali. Poté jsme vyrazili na Staroměstské náměstí, kde byly vánoční trhy a krásně ozdobený vánoční stromeček. Odtud na Václavské náměstí, vlakové nádraží a zpět ke svým domovům. Bylo to vážně super, z výletu máme plno zážitků.

Žáci 8. třídy

Přidáno 23. 12. 2015, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru