Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Vítězství v novoročním futsalovém turnaji

V zasněženém počasí jsem 15. 1. vyrazili do Chotěboře na futsalový turnaj, kde jsme obhajovali druhé místo. Letošní rok bylo účastníku méně než v letech předchozích. Postupně jsme se setkali se základní školou v Malči, kterou jsme porazili 2:1. Následoval souboj se žáky z Krucemburku. Zápas skončil remízou 2:2. Poslední zápas jsme odehráli s místními gymnazisty. I poslední zápas skončil remízou, tentokrát 1:1. Jelikož s družstvem z Krucemburku měli naši chlapci stejný počet bodů, stejné skóre a vzájemný zápas skončil remízou, museli o vítězi turnaje rozhodnou penalty. V těch naši chlapci dominovali a odvezli si domů medaile a ceny od pořádající školy (VOŠ, OA a SOUT Chotěboř). Za výběr naší školy nastoupili tito žáci: Jiří Tecl, Samuel Venzhöfer, Matyáš Dospěl, Adam Schovanec, Lukáš Görner, Daniel Mrtka, Tomáš Gregor a Jan Lehotský.

Přidáno 16. 1. 2019, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru