Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Uzavření dvou tříd MŠ od 31. 1. 2022 - aktualizace ošetřovné

Informace pro Mateřskou školu
 

Aktualizace: Děti ze zavřených tříd mají nárok na ošetřovné. Pokyny a formulář k vyplnění naleznete zde: https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m-2021 .

Dobrý den,
​z důvodu karantény vyučujících jsme nuceni omezit provoz od zítřka 31.1. 2022 pouze na jednu třídu. Prosím všechny rodiče, kteří nemusí poslat dítě do MŠ, ponechte si děti doma. Maximální kapacita je omezena 22 dětí. Je možné, že dojde následně i ke karanténě samotných dětí a nejsem schopný v současné době garantovat tento týden ani provoz jedné třídy. Pro bližší informace se obracejte na ředitele MŠ (725 081 629).
 

Rozhodnutí naleznete zde .

Děkuji za pochopení Jan Čepl
 

Přidáno 30. 1. 2022, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru