Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Týden na horách

Na lyžařský výcvik do Zdobnice v Orlických horách jsme z České Bělé odjížděli 25. února v osm hodin ráno. Po dvou hodinách cesty jsme dorazili do cíle. Začali jsme vykládat zavazadla z autobusu a starší děti nosily vše do kopce k chatě Doubravance, kde jsme měli být ubytovaní. Hned po přidělení pokojů a po krátkém odpočinku jsme vyrazili na sjezdovku do Skicentra Zdobnice. Nastalo dělení do družstev. Navečer jsme se unavení vraceli zpátky do chaty, kde pro nás už byla připravená večeře. Každý den se lyžovalo 2 hodiny dopoledne i odpoledne. Ráno byl sníh zmrzlý, takže to jezdilo poměrně rychle, ale odpoledne už bylo stvořené pro klidné lyžování. První a druhé družstvo odvážně vyrazilo v půlce týdne na velkou sjezdovku dlouhou přes 600 metrů. Škoda, že byl prudký vítr a velice zmrzlý sníh. Večerní program byl různorodý - turnaje v ping pongu, hraní karet a především diskotéky, kterých se účastnilo nejvíc dětí. Večerka byla každý den o půl desáté, ale zkuste nám vysvětlit, že  v 21:30 budeme v posteli a v klidu... Poslední noc byla nečekaně klidná, protože jsme byli unavení a vysílení z celotýdenního lyžování. Zpáteční cesta domů uběhla velmi rychle. Jsme moc rádi, že jsme mohli prožít krásný týden na horách a že jsme se zdokonalili v lyžování. Proto moc děkujeme všem učitelům, kteří se o nás na výcviku vzorně starali. Velký dík patří i kuchařkám za jejich skvělé kulinářské výtvory.

Absolventi LV

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Týden na horách

1 2 další »

Přidáno 14. 3. 2011, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru