Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Televizní soutěž - Už tam budem

Už tam budem

Ve dnech 7.- 9. března 2022 se žáci 9. třídy Rudolf Stejskal, Eliška Ranecká, Jiří Tecl, Marek Janáček a Adéla Pokorná,  zúčastnili natáčení vědomostní soutěže ostravské televize Už tam budem.  Natáčení probíhalo ve vědeckotechnickém centru Velký svět techniky v Dolních Vítkovicích. V soutěži, která byla zaměřena na znalosti z oblasti informačních technologií, fyziky a chemie, si naši žáci již během prvních kol soutěže vytvořili slušný náskok, který si udrželi až do konce a soutěž vyhráli. Kromě výhry v soutěži se seznámili s tím, co obnáší práce televizního štábu a získali představu, jak natáčení probíhá. Prohlédli si také vědeckotechnický areál Světa techniky, národní kulturní památku Dolní Vítkovice i centrum Ostravy. Všem soutěžícím gratulujeme.

Přidáno 18. 3. 2022, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru