Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Sportovní pobyt žáků 2. stupně na chatě Doubravce

Ve dnech 9. – 13. 5. 2022 jsme se zúčastnili pobytu na chatě Doubravce u Chotěboře. V pondělí ráno jsme vyšli pěšky z České Bělé a na chatu jsme dorazili v poledne. Odpoledne jsme se ubytovali a potom hráli různé hry. V úterý ráno nás navštívili psovodi a odpoledne jsme hráli sportovní hry. Ve středu ráno jsme vyrazili na túru podél řeky Doubravy. Odpoledne jsme se učili střílet z luku. Ve čtvrtek nás celé dopoledne provázely míčové hry, odpoledne jsme lezli po horolezecké stěně, část z nás šla na procházku do Chotěboře. V pátek jsme opustili chatu a odešli zpět do České Bělé. Celý týden nám přálo počasí a bylo nádherně.

                                                                               Za žáky druhého stupně Lukáš Uchytil – 9. třída

Přidáno 7. 6. 2022, autor: Jana Sochorová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru