Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Slavnostní rozloučení se žáky 9. třídy ve škol. roce 2018 - 2019

Devět let školní docházky uplynulo našim současným žákům deváté třídy jako voda, v závěru každého školního roku se vždy slavnostně rozloučíme s našimi vycházejícími žáky a i letošní školní rok 2018 – 2019 tomu nebylo jinak. Slavnostní rozloučení, předání vysvědčení a malých upomínkových předmětů současným deváťákům se uskutečnilo ve středu dne 26. 6. 2019 ve vyzdobené školní jídelně za přítomnosti nejen samotných žáků devátého ročníku, ale přišli se s nimi rozloučit i jejich vyučující včetně p. starostky městyse České Bělé Aleny Kubátové.

Každé slavnostní rozloučení se žáky 9. ročníku je krásné, avšak i trochu smutné a dojemné. Přeci jenom devět let prožitých s námi všemi na základní škole zanechá nějaké vzájemné vzpomínky na společné chvíle a zážitky, vzpomínky na přerod malých školáčků v mladé dospívající jedince s vlastními postoji a názory.

I naši současní deváťáci se rozprchnou od naší základní školy do okolního světa a půjdou již vlastní cestou dle svých představ. Společně proto přejeme všem našim vycházejícím žákům deváté třídy šťastně prožité následující budoucí roky, mnoho příjemných zážitků a prospěšných zkušeností, množství vynikajících  úspěchů v jejich nové životní etapě, momentálně však krásné prázdniny a na dobu strávenou na základní škole aby vzpomínali s úsměvem.

Hodně štěstí Vám všem přeje

                                                                                   Vaše třídní Mgr. Martina Truksová

 

Poděkování patří i některým mým kolegům a provozním zaměstnancům za rady a pomoc s přípravou slavnostní tabule a občerstvení.

          

Další fotografie ze slavnostního rozloučení 9. třídy k nahlédnutí zde: https://truksovamartina.rajce.idnes.cz/Slavnostni_rozlouceni_se_zaky_9.tridy_2018_-_2019

Přidáno 15. 7. 2019, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru