Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Republikové závody v plavání

Účast v republikovém finále si vybojovalo 14 malých a 15 velkých základní škol. Česká Bělá byla mezi nimi. Do Plzně tak odjel tým šikovných čtvrťáků ve složení: Johana Brabcová, Rozálie Baroňová, Tadeáš Lehotský, Martin Stránský, Jiří Kreuz a Michal Beránek. Na začátku plavali volným způsobem 25m a poté je čekal štafetový závod 6x25m. Bylo to napínavé, na získání Poháru ministra školství to ale nestačilo.Přesto to byla pro všechny zúčastněné cenná zkušenost. Osobně se setkali s dlouholetou reprezentantkou a olympioničkou Petrou Chocovou, která byla zároveň i patronkou soutěže. 

Celý závod vysílala živě ČT sport.

 

http://www.sportovniligazs.cz/


Zobrazení: Alba | Podle data

Republikové závody v Plzni


Přidáno 21. 9. 2017, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru