Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Právní jednání, závislosti - beseda s Měst. policií z Havl. Brodu

 Dne 29. 1. 2015 se konala na naší základní škole další zajímavá beseda s Městskou policií z Havlíčkova Brodu. Pro žáky 6. a 7. třídy byla beseda zaměřená na právní jednání - ochrana majetku a žáci 8. a 9. třídy měli možnost si připomenout různé druhy závislostí. Žáci si zopakovali nejenom základní informace k daným tématům, rozšířili si vědomosti především z oblasti trestního práva, ale dozvěděli se i některé zajímavosti a protiprávní jednání z běžného života.

               Děkujeme zaměstnankyním Městské policie Havlíčkův Brod za zrealizování poučných besed a pevně věříme, že i nadále budou mít naši žáci možnost se účastnit zajímavých besed.

                                                                                                                                                                                                          Mgr. Martina Truksová

Přidáno 16. 2. 2015, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru