Návštěva Krajské knihovny Havlíčkův Brod

Ve čtvrtek 22. února navštívili sedmáci krajskou knihovnu. Někteří z nich tu byli úplně poprvé a mohli se tedy seznámit s tím, jak knihovna funguje. Dozvěděli se, že v knihovně se nepůjčují jenom knihy, ale také časopisy, DVD či deskové hry. Podívali jsme se i do míst, kam se čtenáři běžně nedostanou, a to do skladu knih, kanceláří, na střešní terasu, která je v zimě zavřená. Zhlédli jsme také fotografie z výstavby knihovny. Někteří žáci zde objevili knihy, které si již dlouho chtěli přečíst a rozhodli se do knihovny přihlásit. Návštěva knihovny se tedy vyvedla a přinesla dětem spoustu nových a užitečných informací.

Mgr. Monika Vodrážková

Přidáno 29. 2. 2024, autor: Jan Čepl