Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Mikuláš ve škole a školce

V pátek 5. prosince navštívil naši školu a školku Mikuláš s čerty a andělem. Děti v mateřské školce zarecitovaly a zazpívaly krásné říkanky. Za hezké představení dostali od anděla sladkou odměnu. Školní děti si sladkou odměnu musely vysoutěžit v úkolech, které pro ně byly nachystané v tělocvičně. V pekelném programu malí žáci skládali puzzle, počítali, vymýšleli pohádky, ve kterých se vyskytuje postava čerta, popisovali, jak čert, Mikuláš, anděl vypadají. Starší žáci si lámali hlavu nad sadou čertovských rčení, snažili se obelstít čerta a připomněli si život sv. Mikuláše, sv. Barbory a sv. Lucie.

 

Mgr. Jana Sochorová


Zobrazení: Alba | Podle data

Mikuláš ve škole a školce

1 2 další »

Přidáno 7. 12. 2014, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru