Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

I my máme mladé šikovné recitátory/recitátorky

Školního kola recitační soutěže se zúčastnilo dne 11. 2. 2015 za 2. stupeň ZŠ šest žákyň ze 6. a 7. třídy (Natálie Kováčová, Kristýna Kubešová, Michaela Baroňová, Kristýna Kubátová, Monika Ondráčková a Tereza Teclová). Všechny žákyně se pod vedením p. uč. M. Truksové v literárním kroužku svědomitě připravovaly a v den soutěže všechny přítomné i členy poroty příjemně překvapily. 

         A jak děvčata ve školním kole recitační soutěže uspěla? 1. místo získala všemi body Natálie Kováčová, 2. místo Kristýna Kubešová a 3. místo obsadila Kristýna Kubátová. První dvě postupují do okrskového kola recitační soutěže za 3. věkovou kategorii konaného dne 25. 2. 2015 v Junioru DDM - SVČ, Chotěboř. Společně s nimi pojedou soutěžit ze základní školy z nižších tříd i spolužačky Nikola Teclová a Jitka Rakušanová.

       Chválíme všechny soutěžící za zodpovědnou přípravu náročných textů a krásný přednes. Děkujeme též p. uč. E. Stehnové  a publiku za pomoc při hodnocení účastnic a přejeme našim postupujícím žákyním, aby si věřily a v okrskovém kole se jim podařilo uspět.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Mgr. Martina Truksová                

Přidáno 16. 2. 2015, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru