Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Hodnocení druhého pololetí školního roku

Hodnocení druhého pololetí školního roku 2019 – 2020

 

S ohledem na situaci v druhém pololetí jsem zvolil variantu slovního hodnocení. Slovní hodnocení bylo sestavováno na základě těchto měřítek - známky z ledna a února, zapojení do distanční výuky, popř. hodnocení po nástupu zpět do školy. Na vysvědčení se objeví následující slova: pracoval úspěšně, pracoval, uznáno, prospěl. Nelze výše jmenované slovní hodnocení transformovat na známky - pro vysvětlení: neznamená to, že pracoval úspěšně je srovnatelná s jedničkou atd. Individuální situace každého žáka je odlišná a sami žáci a Vy víte daleko lépe než my, co Vám i jim šlo a co ne. Jestli žák pracoval ze všech svých sil či nikoliv. Děti tedy letos ohodnoťte Vy.

Jan Čepl

ředitel školy

Přidáno 24. 6. 2020, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru