Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

HALLOWEEN - Svátek duchů

      Oslavy anglosaského lidového svátku Halloweenu, který se slaví 31. října, připravili žáci 9. třídy v rámci projektového dne pro své menší spolužáky z 1. stupně ZŠ a MŠ. Malí kamarádi si mohli zasoutěžit v pohybových hrách, v halloweenském sudoku, dominu, poznávat společně halloweenské tradice a druhy dýní, hledat správnou cestu do strašidelného zámku se spoustou netopýrů a starší žáci oprášili vědomosti některých anglických halloweenských pojmů. Celý Svátek duchů ve škole probíhal v symbolických černooranžových barvách, ve strašidelných kostýmech, tajemná soutěžní stanoviště  krášlily vyřezávané dýně se svíčkami, černé kočky a jiné halloweenské příšerky. Všichni malí spolužáci byli za svoji šikovnost a nebojácnost odměněni sladkostmi.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout zde:

https://pavelpokorny76.rajce.idnes.cz/Halloween_2018/

 

Přidáno 4. 11. 2018, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru