Znovuobnovení provozu MŠ

Provoz bude obnoven 12. 5. 2020. Mateřská škola bude rozdělena na dvě třídy. Prosím o přihlášení dětí. Kdo již tak učinil u paní učitelky, znovu nemusí.

Pro znovuobnovení je potřeba dodržet tato pravidla:

1. provoz bude od 7:00 – 15:30
  2. je potřeba mít podepsané čestné prohlášení, které naleznete zde , v něm jsou definované následující rizikové skupiny; datum na prohlášení bude 12. 5. 2020

• Věk nad 65 let s přidruženými chronickými chorobami.
  • Chronické onemocnění plic (zahrnuje i středně závažné a závažné astma bronchiale) s dlouhodobou systémovou farmakologickou léčbou.
  • Onemocnění srdce a/nebo velkých cév s dlouhodobou systémovou farmakologickou léčbou např. hypertenze.
  • Porucha imunitního systému, např. a) při imunosupresivní léčbě (steroidy, HIV apod.),
  • b) při protinádorové léčbě,
  • c) po transplantaci solidních orgánů a/nebo kostní dřeně,
  • Těžká obezita (BMI nad 40 kg/m2).
  • Farmakologicky léčený diabetes mellitus.
  • Chronické onemocnění ledvin vyžadující dočasnou nebo trvalou podporu/náhradu funkce ledvin (dialýza).
  • Onemocnění jater (primární nebo sekundární).

Poznámka: rizikové skupiny se týkají nejen dětí, ale i společných členů domácnosti

1. nevstupujte do budovy školky (dítě bude převzato a odevzdáno ve dveřích do budovy)
  2. dítě do MŠ přijde v roušce a bude mít s sebou igelitový pytlík (kam roušku schová)
  3. nikdo s příznaky infekce dýchacích cest nesmí do školy vstoupit