Změny od 20. 10. 2020

Dobrý den,

Informace pro ZŠ

museli jsem se na základní škole uchýlit do domácí izolace. Proto se budou děti přihlašovat dle stejného rozvrhu ( zde )  do jednotlivých hodin (odkazy na hodiny naleznou děti zde ). Vše ostatní zůstává v platnosti.

 

Informace pro MŠ

Jak již byli rodiče informováni, došlo k uzavření jedné třídy MŠ. Z tohoto důvodu nakonec neotevřeme ani 26. 10 a 27. 10. Školka bude mezi 26. 10. až 1. 11. uzavřena. 

 

Situace v naší škole i školce je čím dál komplikovanější. Prosil bych Vás o pochopení a vstřícnost. Jelikož ještě nevím, kdy se budu moci vrátit zpět do kanceláře školy, poskytnu Vám svůj soukromý telefon: 776259986. 

 

S přáním pevného zdraví Jan Čepl

 

 

Přidáno 19. 10. 2020, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru