Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Změny od 20. 10. 2020

Dobrý den,

Informace pro ZŠ

museli jsem se na základní škole uchýlit do domácí izolace. Proto se budou děti přihlašovat dle stejného rozvrhu ( zde )  do jednotlivých hodin (odkazy na hodiny naleznou děti zde ). Vše ostatní zůstává v platnosti.

 

Informace pro MŠ

Jak již byli rodiče informováni, došlo k uzavření jedné třídy MŠ. Z tohoto důvodu nakonec neotevřeme ani 26. 10 a 27. 10. Školka bude mezi 26. 10. až 1. 11. uzavřena. 

 

Situace v naší škole i školce je čím dál komplikovanější. Prosil bych Vás o pochopení a vstřícnost. Jelikož ještě nevím, kdy se budu moci vrátit zpět do kanceláře školy, poskytnu Vám svůj soukromý telefon: 776259986. 

 

S přáním pevného zdraví Jan Čepl

 

 

Přidáno 19. 10. 2020, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru