Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Zdravý život - výukový program Horní Krupá

Ve středu 24. dubna 2013 jsme opět po roce navštívili pobočku ekocentra Chaloupky v Horní Krupé. Paní lektorka pro nás měla nachystaný výukový program o zdravém životním stylu. Program se skládal ze dvou částí – z části v učebně a z části, která probíhala venku. V učebně jsme si sestavili potravní pyramidu, povídali si o tom, co nám chutná a zda je to zdravé či nezdravé, vyzkoušeli pokusy s různými nápoji a seznámili se s biovýrobky a jejím značením. Venku jsme si zahráli pantonimu, kdy jsme představovali sporty a poté jsme se také trochu pohybovali, protože i pohyb patří do zdravého životního stylu. Venku jsme také program zakončili. Program se nám velmi líbil.

Žáci 8. třídy

Přidáno 12. 5. 2013, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru