Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

ZÁVODY VE SPORTOVNÍ GYMNASTICE

Jako každý rok, tak i letos jsme se zúčastnili krajského kola závodů ve sportovní gymnastice. Konaly se v Chotěboři a závodilo 17 dětí naší školy v šesti kategoriích.

Z nejmladšího žactva zabojovala Kristýnka Kubátová a získala zlatou medaili.

V kategorii mladší žáci I. byl úspěšným Jiří Šrámek (2.místo), v mladších žákyních I. byla konkurence veliká, ale přesto děvčata stanula na pěkných místech – Gabriela Dipoldová (5.místo), Veronika Šidláková (7.místo), Adéla Hospodková (8.místo-nejmladší ve své kategorii) a Leona Pátková(9.místo).

V mladších žácích II. se chlapci umístili takto: Dominik Jaroš (3.místo), Dan Kováč (4.místo) a Lukáš Chlubný (5.místo). Starší žáci III. se pěkně seskupili v pořadí za sebou: Jan Svoboda (1.místo), Čeněk Musil (2.místo), Zdeněk Peřina (3.místo) a Jiří Holas (4.místo).

Mladší žákyně II. byla také kategorie s velkou konkurencí. Děvčata se ovšem poprala s trémou a umístila se takto: Jana Dipoldová (7.místo), Marcela Pátková (10.místo), Jitka Fruhbauerová (11.místo) a Nela Pazderková (12.místo).

V nejbližší době nás čekají také lehkoatletické závody, které se uskuteční 18.května v Havlíčkově Brodě. Tak nám držte palce!

 

Přidáno 14. 5. 2009, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru