Září ve školní družině

Celoroční činnost ve II. oddělení ŠD bude různorodě členěná podle jednotlivých měsíců, přičemž do naší činnosti včleníme i pohádkový projekt „O Červené Karkulce“.

V měsíci září jsme se věnovali:

• bezpečnosti při pobytu ve školní družině, bezpečnosti při hrách na hřišti, osobní hygieně, seznámení žáků s řádem školní družiny, povídání si o tom, jak se správně chovat
  • seznamování se s novými kamarády
  • osvojování a dodržování základů společenského chování (zdravení, poděkování, požádání)
  • společnému vyrábění dekorace do školní družiny
  • společným pohybovým aktivitám I. a II. oddělení školní družiny na hřišti a v okolí školy
  • projektu „O Červené Karkulce“, četba a vypravování pohádky
  • vyrábění z přírodních i jiných materiálů materiálů

Mezi výrobky za období září patří např. zápichy - žaludy z papíru, stromy z přírodních materiálů, létající draci, stromy, muchomůrky a sovičky z papíru.

Mezi oblíbenou hru patřilo např. schovávání ohnivého plamínku a hledání podle nakreslené mapy se splňováním různých úkolů.

Za plnění některých úkolů sbíráme razítka na plakát, kde je vidět „Jak si vedu?“.

Klára Rychlá

Září ve školní družině

1 2 3 4 5 6 další »

Přidáno 3. 10. 2017, autor: