Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Zahájení nového školního roku 2015-2016

První zářijový den byl pro naše prvňáčky dnem významným. Poprvé usedli do školních lavic. Slavnostního zahájení se zúčastnila také paní starostka Alena Kubátová. Žáky do školy doprovodili jejich blízcí. Po krátkém kulturním vystoupení se každý žák přišel seznámit s paní učitelkou třídní a panem ředitelem. Od kraje Vysočina prvňáčci obdrželi stavebnici ROTO z Vysočiny, která podporuje prostorovou představivost dětí a „bezpečný“ kufřík s výbavou pro bezpečné cesty do školy i do přírody. Všem našim prvňáčkům přejeme co nejlepší studijní výsledky.

 

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Zahájení školního roku 2015-16

1 2 další »

Přidáno 24. 9. 2015, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru