Výtvarná a literární soutěž

I v letošním roce se žáci naší školy zúčastňují výtvarné a literární pohádkové soutěže při příležitosti Regionální přehlídky souborů hrajících pro děti a mláděž DOSPĚLÍ (pro radost) DĚTEM.

Výtvarné práce jsou vystaveny od 8. - 13. května 2018 ve velkém sále KD Ostrov v Havlíčkově Brodě. V letošním roce jsme obdrželi "ocenění celé expozice". Některé obrázky budou využity ve prospěch hnutí STONOŽKA, které podporuje potřebná dětská zařízení.

Za vybrané literární práce byli žáci oceněni knížkou a jejich pohádky budou dále publikovány ve sborníku.

Děti, které se do tvorby zapojily, obdržely volnou vstupenku na některé z představení a jsou od organizátorů přehlídky spolu se svými rodiči srdečně zváni.

Přidáno 11. 5. 2018, autor: