Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Výlet do Průhonic a na Konopiště

Dne 11.5.2016 jsme jeli (3., 4. a 5. třída) na školní výlet. Nejprve jsme jeli do Průhonického zámeckého parku, kde se natáčela pohádka Šíleně smutná princezna. Tam jsme se procházeli po jednom z okruhů. Byly tam hodně skály, na kterých rostly krásné květiny. Potom jsme se přemístili do Dendrologické zahrady Průhonice, kde byla louka, na které jsme viděli hodně druhů tulipánů. Některé vypadaly, jakoby byly ostříhané nůžkami a nesměli jsme je trhat. Aspoň jsme si je vyfotografovali. Pak jsme jeli na zámek Konopiště, který zajímal spíše kluky, protože je to lovecký zámek s mnoha zbraněmi. Ale všem se nám líbil medvěd Jirka s výběhem před zámkem.

Žáci 4. a 5. třídy

 

Přidáno 2. 6. 2016, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru