Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Vodní breberky - výukový program Horní Krupá

V pátek 10. května 2013 navštívila 5. třída středisko ekovýchovy v Horní Krupé. Tentokrát byl pro nás nachystaný program o vodních breberkách. Objevování vodních bezobratlých a některých obratlovců bylo pro nás velmi zajímavé. Podařilo se nám odlovit larvu vážky, larvu jepice, krásnou splešťuli blátivou, chrostíky i bruslařku. Mnozí také nalovili různě velké pijavice a z obratlovců malé pulce a žabky. V druhé části programu jsme si v učebně povídali o životě v rybníku a děti si vyrobily z papíru chrostíka, kterého si odvezly domů na památku. Počasí a dobrá nálada nám vydržela a už se těšíme za rok na další program.

Mgr. Jana Sochorová


Zobrazení: Alba | Podle data

Vodní breberky - výukový program


Přidáno 12. 5. 2013, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru