Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Vánoční bruslení 9. třídy

Poslední předvánoční školní den v roce 2018 jsme se všichni žáci z 9. třídy rozhodli strávit sportovně. Ze sportovních aktivit jsme si vybrali společný hokejový turnaj na zimním stadionu v Chotěboři.  Třídní p. uč. vše zajistila a vyjednala pro naši skupinu  polovinu ledové plochy, což nás těšilo. Časově jsme si naplánovali hru minimálně na 2,5 hodiny dopoledního času včetně přestávek. Sice se na vedlejší ledové ploše střídaly skupiny žáků z jiných škol a různí jednotlivci si chtěli s námi také zahrát, avšak my hájili své. Stále jsme zůstávali a hráli své hokejové utkání. Když jsme skončili ve stanovený čas a žádná svačina nám nezůstala, vyrazili jsme na menší občerstvení do centra Chotěboře. Po příjezdu do základní školy jsme si rozdali navzájem připravené vánoční dárky a popřáli si krásné vánoční svátky.

                                                                                                                               žáci 9. třídy

 

http://truksovamartina.rajce.idnes.cz/Vánoční bruslení 9. třídy

 

Přidáno 3. 1. 2019, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru