Vánoce ve školní družině

Čekání na Vánoce jsme si s dětmi zpestřili výrobou vánočních ozdobiček z různorodých materiálů, svícínků, sněhuláčků či sněhových vloček a samozřejmě i zpěvem koled. Každý den jsme navíc plnili rozmanité úkoly, které na děti čekaly v družinovém "Úkolovém adventním kalendáři". Odměnou se pak pro děti stal příchod Ježíška a jeho nadílky do ŠD. Pod stromečkem jsme tak ještě před Vánoci měli možnost nalézt jeden opravdu velký "maxi" dárek, ve kterém děti nalezly nové stavebnice, společenské hry a další bezvadné věci, které jim zajisté ještě více zpříjemní čas trávený ve ŠD. 

Vánoční prázdniny jsou již za námi a zahálet nebudeme ani v novém roce. Částečně ještě zůstaneme u vánočních pohádek, přidáme k nim i bajky a přesuneme se k tématu "My a čas" - povídání si o tom, jak se měníme během života (dětství, dospělost, stáří), čím budu, až vyrostu.


Zobrazení: Alba | Podle data

Vánoce ve školní družině


Přidáno 4. 1. 2018, autor: Libuše Pokorná

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru