Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Úspěchy v logické olympiádě

Naše škola se znovu účastnila logické olympiády. Po loňském úspěchu a postupu do krajského kola i letos dvě naše žákyně se stávají krajskými semifinalistkami.

V kategorii A (2. - 5. ročník) se letos zúčastnilo v kraji Vysočina 695 žáků. Na úžasném 14. - 17. místě skončila Adéla Pokorná (5. tř.) a hned za ní na 18. místě Fichtnerová Eliška (5. tř.). Ovšem i ostatní žáci, kteří se účastnili soutěže z prvního stupně, skončili v první polovině tabulky. V první stovce byla i Fichtnerová Hana (5. tř.); v druhé stovce pak Pokorná Kamila (2. tř.), Tecl Jiří (5. tř.), Rakušan Josef, Žižka Štěpán (oba 2. tř.), Vacek David (3. tř.) a na začátku třetí stovky Venzhöfer Martin (3. tř.).

 

V kategorii B (6. – 9. ročník) bylo 1417 účastníků z kraje Vysočina. Naši žáci v pořadí Gregor Tomáš (8. tř.), Špinar Matěj (6. tř.), Jandová Tereza, Dospěl Vojtěch, Dobrovolná Martina (všichni 9. tř.) se umístili v horní polovině tabulky.

 

Všem děkujeme za účast a budeme držet palce holkám z páté třídy v krajském kole.

Mgr. Lenka Vacková

Přidáno 17. 10. 2017, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru