Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Úspěchy našich žáků ve sportu

Iveta Součková (Česká Bělá), žákyně 9.třídy, členka havlíčkobrodské taneční skupiny Tendenc zaměřené na všechny styly street  dance  získala po řadě prvních míst v regionálních soutěžích a 2.místu na mistrovství Moravy  3. místo na květnovém mistrovství ČR v Praze v kategorii freestyle .

 

Čeněk Musil (Česká Bělá), žák sedmé třídy, člen atletického oddílu havlíčkobrodské Jiskry, patří mezi mladé talenty. Pravidelně získává v okresních a krajských přeborech přední místa v běhu na 1500m a 3000m. Je držitelem Chotěbořského běžeckých pohárů za rok 2008 a 2009.

V květnu se umístil  v Krajském přeboru v Třebíči na 2. místě a v Běžeckém poháru Vysočiny v Pacově na 3. místě.

 

Michal Pavlíček (Simtany u Pohledu), žák sedmé třídy, člen oddílu řecko-římského zápasu havlíčkobrodské Jiskry, rovněž patří mezi mladé sportovní talenty. Navázal na úspěchy v minulých letech a opět získal v letošních  republikových a mezinárodních soutěžích 2 zlaté medaile, 1 stříbrnou a 1 bronzovou medaili.

 
Všem blahopřejeme!

 

 

Přidáno 31. 5. 2010, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru