Úspěchy našich žáků ve sportu

Iveta Součková (Česká Bělá), žákyně 9.třídy, členka havlíčkobrodské taneční skupiny Tendenc zaměřené na všechny styly street  dance  získala po řadě prvních míst v regionálních soutěžích a 2.místu na mistrovství Moravy  3. místo na květnovém mistrovství ČR v Praze v kategorii freestyle .

 

Čeněk Musil (Česká Bělá), žák sedmé třídy, člen atletického oddílu havlíčkobrodské Jiskry, patří mezi mladé talenty. Pravidelně získává v okresních a krajských přeborech přední místa v běhu na 1500m a 3000m. Je držitelem Chotěbořského běžeckých pohárů za rok 2008 a 2009.

V květnu se umístil  v Krajském přeboru v Třebíči na 2. místě a v Běžeckém poháru Vysočiny v Pacově na 3. místě.

 

Michal Pavlíček (Simtany u Pohledu), žák sedmé třídy, člen oddílu řecko-římského zápasu havlíčkobrodské Jiskry, rovněž patří mezi mladé sportovní talenty. Navázal na úspěchy v minulých letech a opět získal v letošních  republikových a mezinárodních soutěžích 2 zlaté medaile, 1 stříbrnou a 1 bronzovou medaili.

 
Všem blahopřejeme!

 

 

Přidáno 31. 5. 2010, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru