Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Těšíme se na Vánoce

V předvánočním čase jsme si opět připravili vánočně laděnou besídku spolu s vánoční kavárnou. Letošní název byl výstižný: Těšíme se na Vánoce.

Děti a žáci školy si pod vedením svých učitelek připravili program na sobotní odpoledne 9. prosince. Kulturní dům v České Bělé byl ve 13 hodin pěkně zaplněný a všichni netrpělivě čekali, až se ozve zvoneček a bude uvedeno první vystoupení. Postupně se představily děti z 1. třídy, mateřské školy, 3. a 2. třídy, aerobic s dětmi 1. stupně,  pak následoval zpěv žáků 6., 7. a 9. třídy a celé vystoupení zakončovaly děti ze 4. a 5. třídy.

Od dvanácti hodin byla v malém sále otevřená vánoční kavárna. K ochutnání a občerstvení byly nápoje, káva, zákusky a samozřejmě nesměl chybět ani vánoční punč.

Poděkování patří všem, kteří se nějakým způsobem na přípravě a realizaci celé akce podíleli. Děkujeme zřizovateli Městysu Česká Bělá za zapůjčení kulturního domu, dále účinkujícím dětem, žákům, paní učitelkám a učitelům, kuchařkám, kolegům obsluhujícím v kavárně, těm, co zajišťovali úklid a technickou přípravu, výzdobu, výrobu dárků a dalším, kteří nebyli sice vidět na hledišti, ale bez jejich přičinění by nebylo možné celou akci zorganizovat.

 

To, že byla celá akce povedená, dokresluje i video v nízkém rozlišení o velikosti 240 x 180 px.

 

Mgr. Lubomír Voneš

 

Přidáno 18. 12. 2017, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru