Tajemství Vánoc

V letošním roce jsme si připravili pro hosty, rodiče, děti a všechny přátele školy předvánoční pásmo s názvem Tajemství Vánoc. Děti a žáci školy si pod vedením paní učitelek připravili program na sobotní odpoledne 10. prosince. Všichni v sále od 13 hodin bedlivě sledovali hudební a dramatická vystoupení. To, že se líbila, svědčil hlasitý potlesk během celého pořadu.

Současně již od dvanácti hodin jste mohli navštívit naši kavárnu. K ochutnání a občerstvení byly nápoje, káva, zákusky a samozřejmě nesměl chybět ani vánoční punč.

Poděkování patří všem, kteří se nějakým způsobem na přípravě a realizaci Tajemství Vánoc podíleli. Jednak jsou to účinkující děti, žáci, paní učitelky a učitelé, kuchařky, obsluhující v kavárně, ti co zajišťovali úklid a technickou přípravu, výzdobu, výroba dárku a další, kteří nebyli sice vidět na hledišti, ale bez jejich přičinění by nebylo možné celou akci zorganizovat.

K dokreslení příjemné atmosféry můžete zhlédnout pořízený videozáznam v nízkém rozlišení.

Mgr. Lubomír Voneš

Přidáno 15. 12. 2016, autor: