Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Sportovní den a olympijský běh

ZŠ Česká Bělá se 20. 6. 2018 zapojila do celostátní akce pořádané Českým olympijským výborem. Na hřišti jsem s kolegyněmi a dětmi připravil 600 metrovou dráhu, kterou proběhli žáci druhého stupně v rámci hodin tělocviku a přidala se k nám školní družina. Pro všechny startující byla přichystána malá odměna a diplom. Děkuji kolegyním a dětem za účast.

O pár dní později 26. 6. 2018 jsem se celá škola sešli na fotbalovém hřišti. Uspořádali jsme již tradiční sportovní den. Pro všechny děti byly přichystány disciplíny (skok přes švihadlo, běh na 60 metrů, skok do dálky, střelba míčkem na terč, fotbalové disciplíny, hod do dálky). Děti s nadšením plnily jednotlivé disciplíny. Po splnění všech disciplín byli vyhlášeni nejlepší sportovci v jednotlivých disciplínách i v celkovém pořadí. Děkuji všem za účast a žákům deváté třídy za organizaci.

Přidáno 29. 6. 2018, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru