Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Sportovně – turistický výlet 9. třídy v Praze

V úterý dne 18. 6. 2019 měli žáci 9. třídy naplánovaný výlet do skákacího centra v JumpParku v Praze – Zličíně. S JumpParkem měli žáci již zkušenosti, podobné sportovní skákací centrum absolvovali již v Brně před dvěma lety v sedmém ročníku. JumpPark v Praze – Zličíně je však daleko větší, nabízí více sportovních atrakcí a žáci měli možnost si vyzkoušet všelijaké akrobatické kousky na různých trampolínách. Trénovali vybíjenou – Dodgeball, skákání z výšek s nízkým dopadem – Bigairbag  nebo se pouštěli do boje se svým soupeřem na kladině za pomoci molitanového válce a snažili se udržet rovnováhu, balanc, popřípadě dopadli do jámy s pěnovými kostkami – atrakce Battle Beam, mohli se stát provazolezcem – Slackline  či ručkovat po lanovém žebříku – Twistladder, zahrát si neobvyklý fotbálek formou stolního fotbalu na nafukovacím hřišti – Living Table, lézt na samotný vrchol nafukovací pyramidy – Tower Pyramida, závodit se soupeřem v gumové dráze – Mouse Trap a mohli bychom pokračovat výčtem dalších neobvyklých zajímavých atrakcí. Než si však svá přání ve skákacím centru mohli splnit, dopoledne se věnovali krásám nejstarší části města Prahy  a zhlédnutí některých pražských historických památek, které si prohlédli formou procházky z hlavního nádraží přes Václavské a Staroměstské náměstí cestou na Karlův most a Malostranské náměstí. 

Naplánovaných zážitkových aktivit si žáci v průběhu obou poznávacích výletů užili velmi mnoho, s vybranými školními akcemi byli spokojeni a doufejme, že si na ně v budoucnu s úsměvem vzpomenou.

   

Další fotografie z akce k nahlédnutí zde: https://truksovamartina.rajce.idnes.cz/JumpPark Praha 9. třída

Přidáno 14. 7. 2019, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru