Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Slavnostní předání vysvědčení

V pátek 26. června jsme slavnostně předali vysvědčení žákům 9. třídy.

Devět let povinné školní docházky úspěšně absolvovalo 16 žáků - Gabriela Dipoldová (Česká Bělá), Lucie Divišová (Česká Bělá), Lenka Freudenreichová (Pohled), Dominik Jaroš (Česká Bělá), Sára Líbalová (Kojetín), Šárka Málková (Česká Bělá), Jakub Novotný (Česká Bělá), Kristýna Parkanová (Česká Bělá), Stela Petrová (Česká Bělá), Radka Stehnová (Česká Bělá), Anna Šedová (Kojetín), Veronika Šidláková (Česká Bělá), František Štefan (Železné Horky), Radek Venzhöfer (Česká Bělá), Ondřej Vítek (Železné Horky), Petr Přibyl (Ždírec).

Po prázdninách budou naši žáci studovat tyto obory: gymnázium – 2 žáci, obchodní akademie – 1 žákyně, železničář – 1 žákyně, hotelnictví – 1 žákyně, agropodnikání – 2 žáci, cukrář – 1 žákyně, informační technologie – 1 žákyně, technické lyceum – 2 žáci, design interiérů a bytových doplňků – 1 žákyně, chovatel cizokrajných zvířat – 1 žákyně, zdravotnické lyceum – 1 žákyně, bezpečnostně právní činnost – 1 žák, automechanik – 1 žák

 

Našim absolventům přejeme hodně osobních i životních úspěchů!  Děkujeme také paní starostce, že se slavnostního předání vysvědčení zúčastila.

 

Mgr. Jana Sochorová, třídní učitelka 9. třídy


Zobrazení: Alba | Podle data

Slavnostní předání vysvědčení


Přidáno 6. 7. 2015, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru