Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Školní výlet 2012

Zamračené pondělní ráno 11.6. 2012 od naší školy odjížděly dva autobusy plné dětí směrem Lipnice nad Sázavou.Po necelé hodince jsme už všichni čekali v areálu Ředkovce na pokyny pana učitele Jokla. Po rozdělení pokojů následovalo povlékání pokojů, překotné vybalování věcí z batohů a dojídání zásob z domova.V poledne jsme byli seznámeni s činnostmi na zbytek dne - každé z dětí si mohlo vybrat, jak chce strávit odpoledne - jestli hraním míčových nebo společenských her, posloucháním písniček atd. Po večeři se všichni vyřádili na diskotéce a po desáté hodině jsme už museli být v postelích.

Druhý den jsme se vydali k lomům pod Lipnicí. Dlouho jsme bloudili lesem, než jsme našli Ústa pravdy. Po obědě a poledním klidu následoval branný závod, ve kterém se plnily různé úkoly. Tento den byl asi nejvíc náročný.

Třetí den se uklízely pokoje, balily batohy a dohrávaly různé turnaje a hry.

Celý výlet se vydařil a všem se líbil.                                                                    žáci 9. třídy


Zobrazení: Alba | Podle data

Školní výlet 2012


Přidáno 18. 6. 2012, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru