Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Provoz ŠD během letních prázdnin a příměstský tábor

 

Příměstský tábor o letních prázdninách v České Bělé

Dobrý den,

v druhém a třetím týdnu měsíce července (8. - 19. 7. 2019) bude škola pořádat příměstský tábor. Na tábor se mohou přihlásit děti, které nastoupí od září do první třídy ZŠ. Přednostně budou přijímány děti z prvního stupně ZŠ (při nenaplnění maximální kapacity je možnost vzít i děti starší). Provoz tábora je od 7:00 do 15:30. Program pro jednotlivé dny bude upřesněn. Děti dostanou dopolední svačinu, oběd a odpolední svačinu. Celková cena je stanovena na 2500 (v ceně nejsou stanoveny náklady na výlety). Minimální počet účastníků je stanoven na 15 dětí a maximální na 25. Je možné přihlásit se pouze na jeden týden tábora. Školní družina bude otevřena během prázdnin pouze první týden v měsíci červenci. Závaznou přihlášku posílejte na email: reditel@zsms-cb.cz  (popřípadě telefonicky na číslo: 569 444 188).

 

Přihlášky zasílejte nejpozději do konce 31. května 2019.

 

Děkuji Jan Čepl

Přidáno 27. 3. 2019, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru