Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Provoz MŠ v červenci a srpnu

Provoz mateřské školy v červenci a srpnu

 

Vážení rodiče,

letošní situace je mimořádná a neustále se mění. Jak jsem slíbil na začátku koronavirové krize, chci vyjít rodičům vstříc. Ovšem i my musíme dodržovat opatření a zákony. V provozu bude jedna třída. Proto jsem se rozhodl následovně (o rozhodnutí byl informován zřizovatel).

V červenci a srpnu roku 2020 budou do MŠ přijímány děti rodičů, kteří vyplní přihlášku. (dostupná je v budově MŠ či zde). Pokud jeden z rodičů pobírá mateřský či rodičovský příspěvek nelze dítě přihlásit. Bližší informace poskytuje ředitel školy.

 

 

 

Jan Čepl

ředitel ZŠ a MŠ Česká Bělá

Přidáno 28. 5. 2020, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru