Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Provoz a výuka od 2. 11. 2020

Omlouvám se, že Vám podávám informace až 31.10. Čekal jsem na páteční rozhodnutí vlády ohledně školských zařízení. V jedné variantě bylo i uzavření MŠ od pondělí.

 

Mateřská škola

Otevřeme MŠ od 2.11.2020 v prázdninovém provozu (7:00 - 15:00).  Prázdninový provoz je zaveden, aby nedošlo ke spojování tříd. Pokud by bylo nakažené dítě ve spojené třídě, vedlo by to prakticky k uzavření celé MŠ. Vrátíme se k běžnému provozu, až MŠMT obnoví provoz první a druhé třídy ZŠ. Pokud je to možné, prosím rodiče, nechte své děti doma. Pokud by bylo kapacitně možné otevřít jen jednu třídu, můžeme prodloužit i provozní dobu.

 

Základní škola

Rozvrh od 2. 11. 2020 je zde . O návratu do školy pro žáky prvního stupně ani druhého nemáme žádné informace. Pouze jen informaci, že se obnoví provoz v následujícím režimu: první a druhá třída, devátá třída, čtvrtá a pátá třída a následně zbytek druhého stupně. Za současného vývoje bych nepředpokládal, že bude provoz plně obnoven před 20. listopadem. Přihlašování bude přes zoom (odkaz na jednotlivé učitele nalezenete: zde )

 

První stupeň

První a druhé třídě budou nadále zadávány úkoly a vybírány ve vestibulu školy. Přes video budou probíhat konzultace.

Čtvrtá a pátá třída bude kombinovat videovýuku a úkoly.

 

Druhý stupeň

Bude nadále probíhat výuka dle rozvrhu. Většina učitelů bude dál vyučovat z domu. Až bude situace lepší, vrátíme se do školy.

 

Školní jídelna

Nadále se žáci mohou dotovaně stravovat mezi 12:30 až 13:30. Provoz bude i pro veřejnost.

Přidáno 29. 10. 2020, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru