Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Prosba pro rodiče žáků 4. a 5. třídy (i pro ostatní)

Dobrý den,

mám radost, že se nám přihlásilo tolik dětí do základní školy. Ovšem zkomplikovalo mi to situaci ohledně odpoledního dohlídávání dětí. Zkusím Vám nastínit celou problematiku. Družina se nesmí provozovat a děti z jednotlivých skupin nesmí být v odpoledních hodinách spojeny. To znamená, že pokud bude přihlášeno jedno dítě ze skupiny, bude jedno dítě s vyučujícím ve své třídě i v odpoledních hodinách. Z toho vyplývá, že bychom měli mít pět oddělení pro dohlídávání dětí. Personálně to není možné v našich silách zabezpečit. Prosil bych tedy rodiče, aby poslali své děti po obědě domů (vyjímku samozřejmě tvoří dojíždějící do prvního spoje).

 

Děkuji za pochopení

Jan Čepl

Přidáno 14. 5. 2020, autor: Jan Čepl

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru