Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

PROJEKT - Informační a komunikační technologie

Bezpečnost a archivace dat

V rámci pěti vyhlášených titulů jsme vypracovali žádost na oblast Bezpečnost a archivace dat. V červenci 2013 byla schválena žádost o dotaci z Kraje Vysočina - Fond Vysočiny. Realizujeme datové úložiště se záložním zdrojem UPS na zabezpečeném místě v podobě diskového pole. Přístup bude řešen prostřednictvím počítačové sítě s oprávněním přístupu ke složkám a souborům. Správa systému bude prostřednictvím webového rozhraní z libovolných počítačů v síti po autorizovaném přístupu. 

Cílem projektu je zajistit bezpečnou archivaci a zvýšit zabezpečení dat v diskovém úložišti s využitím šifrování dat. Projekt bude ukončen a předán do ostrého režimu do prosince 2013 s dobou udržitelnosti 3 roky. 

 

 

Mgr. Lubomír Voneš

Přidáno 18. 11. 2013, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru