Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

PROBOUZENÍ DO JARA

            Konec zimy jsme si zpříjemnili ve školce návštěvou hudebního divadla v Havlíčkově Brodě a karnevalem společným pro obě třídy. Zaznívalo tak spoustu dětských písniček, kdy děti mohly rozhýbat svá neposedná tělíčka.

            S rodiči dětí jsme si udělali velikonoční dílny, kdy jsme malovali vajíčka, vytvářeli ovečku, zajíčka a především se bavili. Velké děti navštívily prvňáčky a shlédly, co se již děti v 1. třídě stačily naučit. Vyzkoušely si i školní lavice. Některé z nich pak byly začátkem dubna u zápisu.

Několikrát nás navštívilo divadlo Úsměv, taneční kroužek si odbyl vystoupení pro rodiče ve Vojnově Městci a chystá se na květnové závody.

            A aby toho nebylo málo, tak jsme také poctivě nacvičovali evakuaci dětí z prostor MŠ.

            Vzhledem k tomu, že počasí nám opravdu přálo, stihli jsme už několik dlouhých procházek po obci, aby se děti seznámily s prostředím, ve kterém žijí nebo chodí do školky. A pokud nám počasí vydrží, určitě se podíváme i dál, abychom mohli pozorovat krásy okolní přírody a to, co se ve školce učíme, mohli vidět na vlastní oči.

                                                                                  

Přidáno 23. 4. 2018, autor: Jana Dipoldová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru